קצת עלינו - מקדמים להצלחה - קידום אורגני בגוגל

  Webs City 
 מקדמים להצלחה

  

קצת עלינו...

 

במהלך כל שנות עבודנו, בהן אנו מלווים עסקים וחברות בתהליכי השיווק הדיגיטלי, פגשנו ולמדנו את הבעייתיות בה נתקלים עסקים קטנים מהארץ ומכל העולם.
בשיווק מקצועי – אין קסמים, נדרשת השקעה כספית גבוהה, סבלנות וזמן. לרוב לא משתלם כלל להתחיל לשווק בפחות מהשקעה של 2,500 ש"ח בחודש – מה שלרוב העסקים הקטנים אין.

כל השקעה של פחות מכך, לרוב לא תביא תוצאות ועדיף להמנע מכך מלכתחילה ולהגיע לשלב בו יש סכום השקעה שאכן יספק תוצאות.
וכך, העלויות הגבוהות לשיווק באינטרנט לא מאפשרות לעסקים קטנים לשלם את הסכום הנדרש לגורמים חיצוניים מה משאיר עסקים קטנים רבים מחוץ למגרש.
יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם ולו לרגע מהעובדה שאפיקי שיווק של פה לאוזן ונטוורקינג לא מספיקים, וכל עסק, בשנת 2018, צריך נוכחות אינטרנטית חזקה ומרשימה כדי להצליח ולשגשג ולהיות בעל יכולות המאפשרות לו לספק את הטוב ביותר עבור הלקוחות שלו.
נכון, קיימים אפיקי שיווק אחרים חשובים מאוד לכל עסק. לקוחות שממליצים ומגיעים מפה לאוזן, נטוורקינג ו אפילו פרסום בעיתונות כתובה עוד נושא תוצאות.

עסק שמסתפק רק באפיקים האחרים הולך אחורה, או דועך במקום.
והעניין הוא, שבעולם הדינמי בו אנו חיים, עסק שדועך במקום – למעשה הולך אחורה.

אז במהלך השנים האחרונות, אנו מלווים בעלי עסקים שמבינים שהם לא יכולים להשאר יותר מחוץ למגרש, ומצד שני אין להם יכולת הכלכלית להוציא את עבודת השיווק לגורמים חיצוניים.
הידע הרב שצברנו מתוך ניסיון בליווי מאות עסקים קטנים ובינוניים מהארץ והעולם אוגד לכדי קורסים דיגיטלים וספרי pdf יעילים ואפקטיבים, שמאפשרים לכל עסק קטן לקדם את עצמו בקלות, מתוך הבנה פשוטה של עקרונות השיווק.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולקבל את ארבעת הפרקים הראשונים חינם ישירות למייל וללמוד יותר על הידע החשוב ככ שמדריך זה מציע לכם.

 

כן, אני רוצה לקבל את ארבעת הפרקים הראשונים בחינם ישירות למייל!

המתן