חברה לבניית אתרים | וובס סיטי | בניית אתרים לעסקים
0503-466-464 info@webscity.co.il
               
 

  Webs City
חברה לבניית אתרים, קידום ושיווק מקצועי ברשת

0503-466-464 info@webscity.co.il
אופטימזציה מלאה לגוגל
כדי שתהיו למעלה. תמיד.
מערכת ניהול
לשתף. להתחבר. לעדכן.
עמודים לא הגבלה
הוסיפו תמונות ומאמרים.
עיצוב ייחודי
אין עוד כמו העסק שלך
חוויית משתמש מירבית
קבלו יותר לקוחות
התאמה מלאה למובייל
היו נגישים לכולם


עיצוב ובניית אתרים לעסקים

אתר אינטרנט הוא הבית של העסק שלכם. כשאתם ישנים, אוכלים, מבלים זמן איכות עם המשפחה, נחים בסופי שבוע, או עסוקים במהלך ימי העבודה בניהול פגישות וקידום העסק שלך בכל הערוצים האפשריים, האתר שלך, הוא הנציג הרשמי שלך ברשת הדיגיטלית.
כחברה לבניית אתרים מהמובילות בשוק, אנו בעלי ניסיון רב המאפשר לנו ליצור אתרים שאכן יבצעו עבורך עבודת שיווק זו כראוי.

חוק 5 השניות (שלדעתנו הוא כבר חוק 3 השניות)
מחקרים מראים שהזמן הממוצע הלוקח לגולש לבחון ולהחליט אם התוכן המוצע באתר אכן מעניין ורלוונטי הוא 3 שניות. 3 שניות מרגע הכניסה לאתר הלקוחות הפוטנציאלים שלכם יחליטו אם הם ימשיכו להתעניין בשירותי או מוצרי החברה שלכם או יעזבו את האתר וימשיכו לאתרים אחרים, האתרים של המתחרים.

על מנת  למנוע מצב זה אנו לא יוצרים לעסק שלכם אתר  -  אנו יוצרים לו בית! 
השער בכניסה לבית הוא הגבול שצריך לעבור על מנת להגיע ממצב א' שהוא העסק שלכם במצבו הנוכחי למצב ב' בו העסק שלכם משגשג, צומח  וזוכה  לקבל יותר לקוחות על בסיס שבועי.
ולא, אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני.
כן, אמרה קלישאתית משהו, אך נכונה יותר מתמיד במיוחד בכל הקשור לשיווק ברשת הדיגיטלית, רשת בה מכלול האפשרויות כ"כ רווי, והמתחרים שלך נמצאים במרחק של קליק.

אנו מבטיחים לך,
לעסק שלך יוקם בית מזמין ונעים שימשוך לקוחות פוטנציאלים.   כחברה לבניית אתרים עם ניסיון בעבודה עם עסקים וחברות מהארץ ורחבי העולם, אנו יכולים להבטיח כי אנו בעלי כל הידע והיכולת להבין מהו מרכיביו של אתר טוב, ולהוציא לפועל ידע ויכולת זו עבור כל סוג חברה או עסק.

אתר אינטרנט הוא לא מוזיאון!
מישהו חכם אמר פעם כי "אם הוא (האתר שלכם) לא מיצר לכם כסף, זאת סתם אומנות".

אתר מקצועי הוא אתר שלא רק עוצב יפה אלא גם יוצר מיתוג ובידול מקצועי לעסק.  אתר אינטרנט הוא לא מוזיאון שאליו מגיעים לקוחות פוטנצילאים מתרשמים מהיופי והאומנות שלו ואז יוצאים לאתרים אחרים של המתחרים שלכם. אתר טוב הוא אתר שיוצר מיתוג, בידול ונוכחות חזקה ברשת הדיגיטלית כך שהגולשים באתר שלכם מונעים לפעולת יצירת קשר ולאחר מכן הופכים ללקוחות בפועל.
על כן, מעבר להקפדה על עיצוב יפה, מרשים ומקצועי אנו מקפידים על עבודה עם מעצבים מוכשרים בעלי היכולת יצירתית ומקצועית  ליצירת מיתוג חזק תוך שימת לב לכל הדגשים החשובים ביניהם תכנון מבנה המציע לגולש ניווט קל ונוח וחוויית משתמש מירבית. 

עדכנו, התחברו, שתפו
כל האתרים שלנו מחוברים למערכת ניהול קלה ומאוד פשוטה לתפעול, מה שמבטיח לכם יכולת לנהל את האתר שלכם בעצמכם ובדרך שלכם ללא תלות באיש תכנות חיצוני. באמצעות מערכת הניהול תוכלו להוסיף תכנים, מאמרים, קבצי וידאו,  המלצות, עדכון על אירועים ועוד...והכל, בלחיצת כפתור פשוטה.

כמו כן תוכלו תמיד לערוך תכנים קיימים ולמחוק תכנים או עמודים שכבר אינן רלוונטיים.

כל האתרים שלנו!
מותאמים ב 100% לדרישות גוגל, כולל קוד נקי ומקצועי, אתר מותאם למובייל, אפשרות נוחה ופשוטה לעריכת תגי מטה ועוד. כחברה לבניית אתרים אנו מתמחים גם בקידום אתרים אורגני וכל כן, מודעים לחשיבות של יצירת אתרים מותאים בעלי אופטימיזצית SEO  מלאה להתחלה נוחה של תהליך קידום האתר במנועי החיפוש המובילים.

תהליך העבודה בעיצוב והקמת אתר אינטרנט
הבסיס ליצירה והקמה של אתר טוב ומקצועי הוא שיחת איפיון מקיפה, מדוייקת ומכוונת לשאלות הנכונות. בשיחת איפיון זו נבין יחד בדקויות מפורטות מיהו קהל יהיעד שלך, נאפיין את מוצרי ושירותי העסק וכן את החלוקה שלהם לקטגוריות השונות. בשלב הבאה יוכן מסמך איפיון מפורט הכולל הצעות למבנה אתר למעצב האתרים המוכשר שלנו.

בכל עיצוב אתר ישנו דגש רב על חוויית משתמש מירבית, התאמה מלאה לדרישות גוגל וכן, עיצבו מרשים ייחודי, מקצועי ויצירתי.
בסיום שלב העיצוב הכולל לרוב שלב מקצה שיפורים ולאחר אישורו הסופי, נתחיל בבניית אתר כולל התאמה של האתר למובייל וכן חיבור למערכת ניהול.  בסיום העבודה יוטמעו כל תכני האתר ותקבע  שיחת הדרכה בה תלמד כיצד לנהל את מערכת התפעול ובכלל זה הוספת תכנים, מחיקה ועדכון.

ביצירתיות שאופיינית לנו כחברה וותיקה לבניית אתרים לעסקים וחברות מכל רחבי העולם, אנו מבטיחים ליצור לעסק שלך אתר שהוא בית, בית מקצועי, מזמין, מרשים ויצירתי, בית שייצג את העסק שלך כראוי ברשת הדיגיטלית, ימכור וישווק את מוצרי ושירותי העסק.