חברת קידום אתרים אורגני בגוגל | Webs City
0503-466-464 info@webscity.co.il
               
 

  Webs City
חברה לבניית אתרים, קידום ושיווק מקצועי ברשת

0503-466-464 info@webscity.co.il
אופטימזציה מלאה לגוגל
כדי שתהיו למעלה. תמיד.
מערכת ניהול
לשתף. להתחבר. לעדכן.
עמודים לא הגבלה
הוסיפו תמונות ומאמרים.
עיצוב ייחודי
אין עוד כמו העסק שלך
חוויית משתמש מירבית
קבלו יותר לקוחות
התאמה מלאה למובייל
היו נגישים לכולם


שירות קידום אתרים אורגני בגוגל של חברת וובס סיטי

כאשר זה מגיע לשיווק וקידום העסק שלך ברשת הדיגיטלית, קידום אורגני במנועי החיפוש המובילים ובראשם גוגל הוכחו כיעילים ביותר ביצירת תנועה איכותית לאתר. מיליוני עסקים ויזמים מסביב לעולם נעזרים בקידום אתרים אורגני על מנת למשוך לעסקם לקוחות חדשים ולהרחיב את המעגל העסקי.שירות קידום האתרים האורגני שמציעים ממומחי השיווק והקידום של חברת וובס סיטי הוא ההזדמנות הטובה ביותר עבורך להרחיב את קהל הלקוחות שלך.

 

למה קידום אורגני מביא תנועה איכותית כ"כ?

קידום אתרים אורגני זו דרך רבת עוצמה אך עדיין פסיבית למשיכת לקוחות לעסק. המשמעות הינה כי את שיטות השיווק הישנות שאיפיינה אותם בעיקר אגסיביות שדרשה פניה יזומה וכניסה אל הטריטוריה של הלקוחות ללא הזמנתם (שיווק במיילים, פרסום חוצות, שיחות טלמרקטינג), שיטות השיווק החדשות הנפוצות מוגדרות כ inbound marketing

כלומר אתם  נמצאים שם בשביל הלקוח עם תוכן שיווקי המציע עבורם ערך מוסף רב. בקידום אתרים אורגני הלקוחות בוחרים להגיע אליכם. אתם פשוט נמצאים שם, מחכים לספק להם את השירות הטוב ביותר עם תוכן שיווקי המציע ערך מוסף רב, עם אתר המציג להם במקצועיות את כל המענה לצרכים שלהם שביכולתו של העסק שלכם לספק להם דרך מוצרים או שירותים, במקצועיות הגבוהה ביותר.

. אין כאן פניה יזומה שלכם אליהם, אין כאן פעולת שיווק אגרסיבי. הם צריכים אתכם, זקוקים לשירותי העסק שלכם. אתם רק צריכים להיות שם במרחק של לחיצת כפתור.

מומחי השיווק של חברת וובס סיטי ילוו אותך לכל אורך התהליך. בתחילת העבודה נבצע שיחת איפיון והגדרת מטרות בה נבין מיהו קהל היעד, נגדיר מילות חיפוש נפוצות ומשם נמשיך למחקר מילות מפתח ומחקר תחרות מקיף שבסופו נחליט יחד על מילות המפתח לקידום אורגני בגוגל. העבודה תתבצע ע"י מומחי השיווק שלנו בתיאום מלא ואישור של בעל עסק לכל החלטה אסטרטגית שתלקח.

כל העבודה שלנו נעשית באופן מקצועי שתואם את דרישות גוגל, כמו שאנו תמיד אומרים בקורסים שלנו, אף פעם לא לעבוד על גוגל, רק עם גוגל.

מה המחיר?

המחיר עבור שירות קידום אתרים אורגני מושפע מהמון גורמים וביניהם כמות מילות המפתח שמקדמים, רמת התחרות של התחום באופן כללי ורמת התחרות של כל מילה, רמת האופטימיזציה הראשונית לבצוע באתר וכדומה.

לכן, לכל לקוח שפונה אלינו, אחרי שיחת איפיון ותיאום ציפיות קצרה אנו מספקים הצעת מחיר רלוונטית כאמור לסוג העסק, רמת התחרות ומספר מילות המפתח לקידום.

מה כבר יכול להיות חשוב יותר מאתר בעמוד ראשון בגוגל?

אתר מקצועי. אם האתר שלכם לא מציע חוויית משתמש מירבית, משדר מקצועיות, ייחודיות, רצינות...המתחרים שלכם נמצאים ממש במרחק לחיצת כפתור. אם יאלצו אותנו למצא חיסרון בשיטות השיווק הדיגיטלי השונות נוכל לומר שבכולם זהה הבעייתיות שבעידן המדיה  המתחרים שלכם נמצאים בכל מקום, נגישים ללקוחות הפוטנציאלים במהירות מיידית של לחיצת כפתור.

לכן, אין בשיווק במדיה הדיגיטלית מקום לטעויות. אתם לא רק צריכים להיות הטובים ביותר. הגולשים באתר שלכם צריכים להבין זאת, מיד, תוך 3 שניות כל היותר.

קידום אורגני לעומת קידום ממומן

להבדיל מקידום ממומן בו העלות לרוב הינה גבוהה משמעותית, בקידום אורגני ישנו תשלום חודשי קבוע עבור פעולת הקידום, אין מחיר לקליק, מחיר לצפיה או פעולת המרה. זו אופציה נוחה לבעלי עסקים קטנים או עסקים בתחילת דרכם שבאילוצי תקציב עדיין יכולים לקדם את העסק שלהם ברשת הדיגיטלית.

נשמח ליעץ, לכוון ולקדם את העסק שלכם ואתכם.

מבטיחים לספק את התוצאות הטובות ביותר

 מוזמנים לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר דרך טופס יצירת קשר זה:

 

לבעלי עסקים המעוניינים לקדם את האתר שלהם בעצמם ללא צורך בידע טכני או ידע במחשבים – אנו מציעים קורס "מקדמים להצלחה – קידום אתרים – עשה זאת בעצמך".

לפרטים על קורס זה לחצו כאן.