סיפורי האישי
0503-466-464 info@webscity.co.il
               
 

  Webs City
חברה לבניית אתרים, קידום ושיווק מקצועי ברשת

0503-466-464 info@webscity.co.il
אופטימזציה מלאה לגוגל
כדי שתהיו למעלה. תמיד.
מערכת ניהול
לשתף. להתחבר. לעדכן.
עמודים לא הגבלה
הוסיפו תמונות ומאמרים.
עיצוב ייחודי
אין עוד כמו העסק שלך
חוויית משתמש מירבית
קבלו יותר לקוחות
התאמה מלאה למובייל
היו נגישים לכולם


ובנימה אישית..

היי!

שמי שמרית דרור, בעלים ומנכ"ל של חברת וובס סיטי, בת 34, גרה בתל אביב ומאוהבת בעיר הזו.
נעים להכיר! :-)
אני שמחה שהגעתם לבקר ומאמינה שאם בחרתם לקרא אודותיי, אז אתם בעלי עסק שמחפשים את הדרך לקדם משמעותית את הפעילות העסקית שלכם דרך שיווק בערוצי המדיה הדיגיטלית השונים.
 כבעלת חברה שמציע לכם דרך תהליכית ישירה למטרה זו, אשמח לספר לכם על הדרך שלי:-) :-) :-)

-----

לפני כשש שנים, לאחר מספר  שנים ככלכלנית שכירה במשרד ליעוץ במיסוי, החלטתי לצאת לדרך עצמאית.
היה לי רעיון שרציתי להוציא לפועל בתחום שכרגע, בראיה לאחור, לא מבינה איזה עניין מצאתי בו?!
ככל יזמית מקצועית אחרת, שמתאימה את עצמה לרוח עידן המדיה, פניתי לחברה לבניית אתרים. מצאתי והחלטתי על ספקית בתחום והתחלנו לעבוד.
בתחילת התהליך עבדתי מול  מנהל פרוייקטים ומול מתכנת האתר במקביל.
התקשורת הייתה טובה,  הכל היה נראה כאילו מתקדם טוב, הייתי די  אופטימית שאני הולכת לקבל אתר שייצג את העסק שלי כראוי ברשת הדגיטלית.ככל שתהליך העבודה התקדם, הרגשתי בטוחה יותר ויותר ברמת קוד מושלם שמיוצר לאתר שלי, כשבמקביל, ככל שעבר הזמן הייתי בטוחה שהאתר הזה את העבודה שלו לא הולך לעשות.

כששאלו אותי אז מה בדיוק אמורה להיות העבודה שלו (של האתר)? לא ידעתי לענות בדיוק. היום, אין תשובה מדויקת יותר משלי.לאט לאט התחלתי להבין שאני לא הולכת לקבל כאן בית לעסק שלי באינטרנט אלא סתם מוזיאון שיכנסו אליו מידי פעם לקוחות פוטנציאלים ובטח מיד יעברו למתחרים.זה מה שקרה בסוף, ועם איך שהאתר נראה בזמנו, אני באמת לא יכולה להאשים את הלקוחות הפוטנציאלים שלי אז שברחו ממנו עוד לפני שנכנסו.

במרוצת הזמן שמעתי גורו ידוע בתחום העולם הדיגיטלי הבינלאומי אומר "אם זה יפה (האתר שלכם)  אבל לא מביא לקוחות חדשים זו סתם עוד אומנות". זה הזכיר לי את תהליך העבודה אז מול אותו מנהל פרוייקטים.

מי שמכיר אותי אישית יודע שאני אלופת האלופים בלקחת את העניינים לידיים. אני תמיד מסדרת הכל מחדש, שואפת גבוהה יותר, מתכננת בדיוק איך להגיע לאן שאני שואפת ויוצרת את הנסיבות שיביאו אותי לשם.
גם כאן, הפשלתי שרוולים והתחלתי ללמוד איך לעשות הכל בעצמי. למדתי איך מבצעים איפיון אתר בצורה מקצועית, למדתי  מיתוג, כיצד ליצור חוויית משתמש מירבית כדי שהלקוחות אכן יעשו באתר מה שאני רוצה (יקנו ממני!), למדתי והתמחיתי בקידום אורגני, אפילו למדתי תכנות! ואז.... בניתי לי אתר חדש בעצמי!

האתר היה מוכן ופרסמתי אותו בפייסבוק. סיפרתי שבניתי אותו בעצמי והנה אני גאה בתוצאה שיצרתי.

ואז...מבלי לכוון לכך בכלל, מישהי הזמינה ממני בניית  אתר.
באופן לא מתוכנן התחילו להגיע לקוחות מכל כיוון. מצאתי את עצמי מסייעת לעסקים להאיץ את הפעילות העסקית שלהם בשיווק דיגיטלי ונהניתי מכל רגע. התפנית האמיתית הגיע כאשר פניות מלקוחות בינאלאומיים הגיעו  ומצאתי את עצמי מיעצת במקצועיות לחברות ובעלי עסקים מרחבי ארה"ב ואירופה. אחד התחומים העיקריים בהם התמחיתי הינו קידום אתרים אורגני. במהלך השנים קידמתי  אורגנית בגוגל אתרים בינלאומיים ברמת תחרות מאוד גבוהה והתוצאות המרשימות של אתר בעמוד ראשון בגוגל למילות מפתח רבות ותחרותיות, לאורך זמן ממושך, לא אחרו להגיע.

 העסק גדל מעסק קטן לידי חברה ממש והיום מועסקים בו מומחים רבים מכל תחומי הדיגיטל ובכלל זה מעצבי אתר מוכשרים, מעצבי לוגו, מומחים ליצירת אופטימיזציה לקמפיינים ממומנים בגוגל ופייסבוק, שיווק מקצועי בוידאו ויצירת מיתוג ונוכחות מרשימה ברשתות חברתיות, כתיבת תכנים וכמובן, עיצוב ובניית אתרים.

5 שנים עברו  ואני עדיין מבצעת את העבודה שלי בהתלהבות כאילו כרגע התקבל הלקוח הראשון. אני מעריכה בעלי עסקים שרוצים לשגשג והולכים על זה עד הסוף. אני אוהבת את האנרגיה של העשיה, את האתגר להגיע לרמות הצלחה חדשות, את אנרגיית הצמיחה והשגשוג.
 אני נהנית כל פעם מחדש לבצע איפיוני מטרות קמפיין או איפיוני עיצוב אתר עם לקוח, אני נהנית לראות אנשים  קמים מאפס ויוצרים עסק.

ויותר מהכל,  אני נהנית לראות אנשים מצליחים ואוהבת את העובדה שאני חלק בתהליך יצירת ההצלחה זו.תענוג גדול עבורי לקבל  את ההערכה הרבה שיש לבעלי העסקים שבחרו לעבוד איתנו להינות  מהפרגון שהם מפנים אלי  במילים חמות ובמכתבי תודה והמלצה מרגשים.

כיום אני בעיקר מנהלת את החברה בעשיה המלווה  בהתלהבות מכל הצלחה חדשה שאני, יחד עם מומחי השיווק שעובדים איתי, יוצרים. בנוסף, אני מרצה ומנחה  בקורסים מקצועיים בכל הקשור לקידום אתרים אורגני, שיווק ברשתות חברתיות (יוטיוב, גוגל+, פייסבוק ועוד) ומלמדת  בעלי עסקים ויזמים איך לפרוץ גבולות ולהגיע לרמות הצלחה חדשות באמצעות פעילות שיווקת עניפה בכל ערוצי המדיה הדיגיטלית.