מה עוד?
0503-466-464 info@webscity.co.il
               
 

  Webs City
חברה לבניית אתרים, קידום ושיווק מקצועי ברשת

0503-466-464 info@webscity.co.il

    הדרכות והרצאות לבעלי עסקים         


"וואוו אני אחרי הדרכה פרטית לקידום האתר שלי דרך וובס סיטי, איך לא עשיתי את זה מזמן? דברים כ"כ בסיסיים וכ"כ פשוטים!

בהדרכה נכונה, שמפשטת עבורכם את העבודה לצעד אחרי צעד, תוכלו לקדם את עצמכם בשיווק אינטרנטי, בשלל הערוצים הקיימים וביניהם קידום אורגני לאתר שלכם, שיווק ממומן בפייסבוק, עבודה נכונה עם לינקדאין ויצירת נוכחות מקצועית ברשתות חברתיות, ובכך, לחסוך משמעותית בהוצאות העסק. לא נדרש ידע טכני, לא ידע קודם ובטח לא ידע במחשבים. אנו מבטיחים לכם, אתם תופתעו לגלות כמה הדרך כ"כ קלה ופשוטה. ההדרכות שלנו לשיווק וקידום העסק שלכם ברשת הדיגיטלית הם הפתרון אפקטיבי, מעשי ומשתלם ביותר. תוכניות אלו מיועדות לעסקים קטנים וחברות בתחילת דרכן.

   עיצוב והקמת עמוד נחיתה         


"כבר בתחילת תהליך האיפיון נדהמנו מהיכולת שלהם לשאול את השאלות הנכונות. שעזרו לנו לדייק את מטרות הקמפיין."

עיצוב יפה הינו החלק הפשוט ביותר בכל תהליך עבודה של הקמת עמוד נחיתה ובהחלט אינו מספיק או מבטיח הצלחה בקמפיין הפרסומי. על מנת להבטיח שתוצאותיו של קמפיין פרסומי המפנה לדף נחיתה ישאו תוצאות מרשימות יש ליישם ידע, יכולת ויצירתיות רחבה ביותר. עם ניסיון של מעל לחמש שנים בשירותי אינטרנט מתקדמים לחברות ועסקים מרחבי העולם, יש לנו יכולת פרקטית ליישם ניסיון זה בעיצוב והקמת עמוד נחיתה עבור כל סוג עסק או חברה. החל מיצירה נכונה של כותרות ותתי כותרות לעמוד, דרך מיתוג נכון הכולל שילוב צבעים מיתוגי, מבנה נוח לעמוד ובחירת תמונות נכונות, ועד לעיצוב מרשים ומקצועי, המעצבים המוכשרים שלנו וכותבי התכנים היצירתיים כאן עבורכם ליצירת עמוד שיהפוך את הקמפיין הפרסומי שלכם להצלחה של ממש

   קידום אתרים אורגני בגוגל


“התוצאות עלו על הציפיות שלי. יותר ויותר לקוחות שלי אומרים כי הם מצאו את האתר שלי בקלות ...”

על מנת לקבל לקוחות חדשים הם צריכים להגיע לאתר שלך, לכן, אתה צריך שתהיה לאתר התאמה מלאה למנוע החיפוש של גוגל. אנו מציעים שירותי קידום אתרים מצוינים שיביאו תנועה לעסק שלך באינטרנט ללא חוזה התחייבות, שירות על בסיס חודשי שיקדם את האתר שלך למעלה בגוגל תוך הרחבת בסיס הלקוחות שלך. אנחנו משתמשים רק בשירות קידום שמוגדר כ"כובע לבן", משמע, בהתאם לחוקי קידום אתרים שעובדים יד ביד עם השינויים הנוכחיים באלגוריתמים של מנועי חיפוש גדולים. אנו מומחים בקידום אתרים, עובדים עם לקוחות בתפוצה עולמית ונשמח לקדם את המותג שלך גם כן.

   עיצוב לוגו         


“לחברת וובס סיטי יש יכולת נדירה לספק את הלוגו שהעסק שלך צריך, גם אם אתה לא יכול להסביר את זה באופן מלא”

תן לנו לעזור לך להפעיל את העסק שלך עם עיצוב לוגו חזק והמון נוכחות. המעצבים המוכשרים שלנו יעצבו לך 4 סקיצות שונות של לוגו יצירתי, מיתוגי ומקצועי. עבור העסק שלך. תהליך העבודה איתנו הוא פשוט. התחילה נבקש מידע כללי על העסק על מנת ליצור איפיון קצר שיאפשר לנו לעצב לוגו המתאים לעסק שלך ולצרכים שלו. בתהליך זה, אנו יוצרים 4 עיצובי לוגו מותאמים אישית שנשלחים אליך לקבלת משוב. לאחר מכן ובמידת הצורך מבוצעים השינויים הנדרשים על מנת להגיע לתוצאה מושלמת. בתהליך ייחודי זה אתה מקבל את עיצוב הלוגו שהעסק שלך צריך עם 100% שביעות רצון מובטחת.

   שיווק ברשתות חברתיות         


"שמרית הדהימה אותנו בעקשנות שלה לספק תוצאות ועבודה מושלמת לאורך כל הדרך. אנו שמחים שהתודענו לערוץ שיווק כה יעיל זה"".

רבים הם העסקים שלא מעריכים כראוי את כוחום הפוטנציאלי של רשתות חברתיות להניע את העסק שלהם כמה וכמה צעדים קדימה. מומחי השיווק של חברת וובס סיטי מבינים כבר מזמן טעות זאת ומסייעים מעל לחמש שנים לעסקים לבסס נוכחות ופרסום מנצח ברשת הדיגטלית דרך מגוון רחב של רשתות חברתיות. בעוד שבעלי העסקים ממקדים את פעולת השיווק שלהם לפייסבוק בלבד ובכך מפספסים ערוצי שיווק יעילים ואפקטיביים, חברת וובס סיטי מציעה לכם שיווק ממוקד קהל היעד דרך רשתות חברתיות נוספות ואפקטיביות כגון יוטיוב, לינקאין, גוגל+ , טוויטר ועוד. אנו מציעים שירות חד פעמי של בניית פרופיל מקצועי בכל אחת מהרשתות ה"נל בתוספת ניהול פרסום שוטף מה שיציב אתכם מעל למתחרים, יצור מיתוג חזק ואיכותי ויבטיח שגשוג תהליכי של העסק או החברה שלכם.

    שיווק מקצועי בפייסבוק         


"אין ספק, הפתעתם אותנו בגדול עם התוצאות. תודה על שירות אמין סבלנות והסברים לכל אורך הדרך וחשוב ביותר תוצאות מרשימות בפועל"

עם מעל ל 3.8 מיליון משתמשים ישראלים ברשת הפייסבוק, קהל היעד שלכם נמצא שם ובעבודה מקצועית נכונה ע"י מומחי השיווק של וובס סיטי, ניתנת לך האפשרות ליצירת חשיפה ממוקדת ורחבה ברמה חסרת תקדים. לא משנה באיזה תחום שירות או מוצר מדובר, בשיווק נכון, מקצועי ובעבודה תהליכית נכונה בפעילות בפייסבוק, ניתן להזניק את הנכוחות החברתית של העסק שלך, ולקבל יותר לידים, יותר לקוחות, יותר הכנסות. חברת וובס סיטי מסייעת כבר למעל לחמש שנים לעסקים וחברות בפריסה מקומית, ארצית ובינלאומית לצמוח ולשגשג בעזרת כלים אינטרנטיים רבים, כאשר שיווק אורגני וממומן מקצועי (!) בפייסבוק נמצא כאחד היעילים ליצירת נוכחות מנצחת לכל סוג עסק, נוכחות שמציבה את הלקוחות שלנו מעל למתחרים. נשמח לסייע גם לכם.

    עיצוב באנרים         


"הבאנר החדש היה הצלחה יוצאת דופן, זאת הודות לחריצות של חברת וובס סיטי שעבדה אתנו בשיתוף פעולה מלא כדי ליצור תהליך קל ככל האפשר"

אנו יוצרים עיצובי באנרים שתופסים את העין, כך שקמפיין הפרסומות שלכם בגוגל יהיה יעיל, אפקטיבי ויקדם את העסק שלך. עיצוב באנר נכון ומקצועי הוא אחד מהאמצעים המוכחים כיעילים ביותר לפרסום ושיווק מוצלח את השירותים ומוצרי העסק שלך לציבור הרחב. אנשי המקצוע שלנו, בהם מעצבים ואנשי מיתוג מוכשרים ויצירתיים יוצרים באנרים באיכויות גבוהות התואמות את ההנחיות של AdWords. בכך אנו מבטיחים שהעסק שלך מקבל באנר מיתוגי העומד ועולה על סטנדרטים של Google AdWords בכל הפורמטים.

   עיצוב אתרים         


“"לא רק עיצוב יפה אלא גם פונקציונלי ומותאם seo, קיבלתי תוצאה מרשימה, הרבה מעבר לציפיות שלי ”

אנו מספקים את השירות הכי טוב לעיצוב אתרים כי אנחנו מבינים מה נדרש כדי להפעיל אתר אינטרנט מוצלח. ב Webscity.co.il, צוות של אנשי מקצוע יצור עבורך עיצוב נקי, פשוט, אטרקטיבי ומאוד פונקציונלי. הלקוחות שלך יוכלו לנווט את צעדיהם בקלות באתר ולמצוא את מה שהם צריכים.

   התאמת אתר למובייל


“...פיתוח אתר מובייל מעולם לא היה קל ופשוט יותר הודות למקצועיות של חברת וובס סיטי”

אנו יוצרים גרסה סלולרית של האתר שלך ע"י שימוש בסוג הטוב ביותר של פלטפורמת אינטרנט סלולרית, כך שתוכל להגיע ללקוחות חדשים. עם יותר אנשים שמשתמשים במכשירים ניידים על פני מחשבים נייחים ומחשבים ניידים, הצורך באתרים סלולריים הוא גדול יותר מאשר אי פעם. בנוסף, רוב המכשירים הניידים נמצאים בשימוש על ידי אנשים צעירים יותר, כלומר, העתיד של העסק שלך הולך לנייד. אנו מציעים תכנית קלה ביותר ובמחיר סביר ליצירת אתר אינטרנט סלולרי שיעבוד עבור העסק שלך. להגיע לאן שהלקוחות שלך הולכים ולהפוך את אתר האינטרנט שלך לנייד היום! תשלום חד פעמי