שיווק ברשתות חברתיות לעסקים וחברות מהארת והעולם | Webs City
0503-466-464 info@webscity.co.il
               
 

  Webs City
חברה לבניית אתרים, קידום ושיווק מקצועי ברשת

0503-466-464 info@webscity.co.il
אופטימזציה מלאה לגוגל
כדי שתהיו למעלה. תמיד.
מערכת ניהול
לשתף. להתחבר. לעדכן.
עמודים לא הגבלה
הוסיפו תמונות ומאמרים.
עיצוב ייחודי
אין עוד כמו העסק שלך
חוויית משתמש מירבית
קבלו יותר לקוחות
התאמה מלאה למובייל
היו נגישים לכולם

פרסום, מיתוג, יצירת נוכחות ומינוף עסקי דרך שיווק ברשתות חברתיות

פייסבוק

פייסבוק מציעה פלטפורמה יעילה ומשמשת כיום כמעט כל בעל עסק או חברה ליצירת מיתוג, נוכחות אינטרטית חזקה, הגברת מכירות והכנסות בעסק. מה אנו מציעים? פרסום קמפיין ממומן בפייסבוק, שיווק ופרסום אורגני, ניתוח סטטיסטיקות ונתונים, הקמת עמוד עסקי, אופטימיזציה לעמודים עסקיים. חברת וובס סיטי מלווה במקצועיות הנושאת בתוצאות מרשימות, עסקים וחברות מהארץ והעולם, שמבינים את הפוטנציאל הענק המצוי בשיווק וקידום עסקים בפייסבוק מקצועי ובוחרים בו כאחד מערוצי השיווק, מיתוג ופרסום.

לינקדאין

להבדיל מפייסבוק, לינקדאין הינה באופן רשמי רשת עסקית והינה למעשה הרשת המקצועית הגדולה בעולם. יצירת פרופיל מקצועי, מלא ומעודכן וכן פעילות שוטפת נכונה מספקים בסיס רחב מאוד למינוף עסקי ויצירת מוניטין דרך נטוורקינג, יצירת קשרים עסקיים והשתתפות בקבוצות דיון מקצועיות. אז מה אנו מציעים? בשלב הראשון ניצור עבורך פרופיל מקצועי מלא ומעודכן. בשלב השני נלמד אותך כיצד ליצור פעילות נטווקינג נכונה בעצמך, כזו שתא תוצאות חיוביותע בור העסק שלך, ולאורך זמן.

גוגל+

כמו פייסבוק, גם גוגל+ הינה רשת חברתית המכילה בתוכה פלפורמה נוחה ומשתלמת לשיווק מקצועי. יצירת עמוד אישי ומקצועי ברשת זו וכן פעילות שיווקית נכונה חשובה מאוד במישור הישיר, הווה אומר שיווק ישיר לעסק שלך, למוצריו ושירותיו. מעבר לכך, נמצא כי פעילות תהליכית נכונה תומכת בצורה חיובית מאוד בקידום האורגני של העסק שלך בתוצאות המנוע החיפוש של גוגל. כמו בכל עבודה שיווק גם כאן מדובר בתהליך של בניית אסטרטגיה שיווקית מקצועית שבשילוב עם ערוצים נוספים מציעה דרך יעילה למינוף עסקי משמעותי.

יוטיוב

יוטיוב הינה הרשת החברתית השניה בגודלה בעולם ומציעה פלטפורמה מאוד נוחה לבצוע פעילות שיווקית מוצלחת בוידאו, פעילות שנושאת תוצאות חיוביות ומרשימות לאורך זמן. במספר פעולות אופטימזציה פשוטות, ערוץ שיווק זה מאפשר גם לבעלי עסקים קטנים ומתחילים בעלי תקציב מוגבל יחסית, ליצור מיתוג מקצועי, שיווק ויצירת נוכחות חזקה ברשת המאפשרת להם להציב את העסק שלכם בחזית הבמה. אופטימיזציה נכונה והשקעה כספית סבירה יאפשרו שיווק ממוקדם מילות מפתח, מיקוד דמוגרפי, בחירה נכונה של קטגוריות ועוד.