שיווק וקידום עסקים בפייסבוק | ממומן ואורגני
0503-466-464 info@webscity.co.il
               
 

  Webs City
חברה לבניית אתרים, קידום ושיווק מקצועי ברשת

0503-466-464 info@webscity.co.il
אופטימזציה מלאה לגוגל
כדי שתהיו למעלה. תמיד.
מערכת ניהול
לשתף. להתחבר. לעדכן.
עמודים לא הגבלה
הוסיפו תמונות ומאמרים.
עיצוב ייחודי
אין עוד כמו העסק שלך
חוויית משתמש מירבית
קבלו יותר לקוחות
התאמה מלאה למובייל
היו נגישים לכולם


שיווק וקידום עסקים בפייסבוק

בכל מה שקשור לשיווק וקידום עסקים בפייסבוק, רשתות חברתיות פתחו דלת לעידן שיווק דיגטלי חדש וייחודי. הדבר נכון בעיקר לרשת החברתית פייסבוק ובה עשרות מיליוני משתמשים פעילים מכל רחבי עולם, שחלקם הינם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, הנמצאים במרחק של לחיצת כפתור. אופטימיזציה ורמת היעילות בה מתכננים את השיווק ברשת זו יכולה להיות גורם מכריע בגגולו של עסק קטן, במיוחד לעסקים בתחילת דרכם.
ההבדל הוא עצום בין פשוט להכנס לפייסבוק ולהתחיל לעלות פוסטים לבין ממש ליצור אופטימיזציית קמפפין מפרסומי מוצלח.

בדיוק כאן אנו נכנסים, מספקים שירות שיווק מקצועי ברששת הפיייסבוק לעסקים וחברות מרחבי העולם, שיווק בפייסבוק מהשורההראשונה  שיעזר לך להגיע ללקוחות חדשים ולהרחיב את העסק שלך באופן יוצא דופן.  הידע והמומחיות שלנו בשוק השיווק הדיגיטלי  מאפשר לנו לעצב שירותי שיווק הנכונים  לכל עסק בהתאמה אישית, כדי להגיע למספר המרבי של לקוחות פוטנציאליים.

שיווק ממומן ושיווק אורגני בפייסבוק

בעוד שחלק מחברות השיווק הדיגיטלי משתמשות בשיטת השיווק הממומן וחלק אחר מתמקדות בשיווק אורגני, ההתמחות לנו בשתי אופציות יוצרת שיווק המבטיח מקסום תוצאות ביצירת לידים, לקוחות פוטנציאלים והכנסות.עבודת שיווק יעילה בפייסבוק משמעותה לעסק שלך תתבצע אופטימיזציה לפרסום ממומן, אופטימיזציה שתחוזק ותקבל גיבוי מפעילות אורגנית יעילה בתוכה שיוקו בוידאו, תמונות פוסטים יצירת נוכחות חזקה, הכל במסגרת הפייסבוק.

חברות ועסקים מכל רחבי הולם נהנות מהתמחות והמקצוענות אותה מפגינים אנשי השיווק של חברת וובס סיטי בכל אחד מהקמפיינים שעולים בפייסבוק.מדובר בסוגי עסקים שונים, מוצרים ושירותים מתרבויות שונות שמקבלים תועלת אמיתית ברמת חשיפה אל לקוחות פוטנציאלים בזכות היכולת כשרון השיווק המופלא של אנשי חברת וובס סיטי. כל מה שאת צריך לעשות הוא להביא את העסק שלך אלינו, כדי שאנו מציג את העסק שלך לעולם.

איך אנו עובדים בשבילך?

בכל הקשור לשיווק בפייסבוק, הדבר הראשון שנבצע יחד הוא שיחת איפיון והגדת מטרות קמפיין. באופן זה נגיע להחלטה הנכונה ביותר כיצד לחלק את השקעת ומאצמצי השיווק שלך בפייסבוק.חברת וובס סיטי החברה שלנו מציעה חבילות שיווק  שונות שאתה יכול לבחור בהתאם לרמת התקציב שלך ולקהל היעד  שהוגדר כקהל היעד אליו אנו רוצים להגדיל משמעותית את רמת החשיפה.
לאחר שבחרת את סוג חבילת שיווק עסקי שאנו מספקים, אנו נתאים אותה  לצרכים שלך ונעבוד איתך בשיתוף פעולה כדי להבטיח השפעה מקסימלית. זה אומר שאנחנו עושים יותר מאשר רק להציב מודעות או להפוך את ההודעה לממומנת, החבילות שלנו כוללות אופטימיזציה שוטפתף ניתוח נתונים וסטטיסטיקות, השקעה רבה שמטרתה  לפק את הטוב ביותר עבור החברה שלך, כך כך שתוכל לממש את מלא הפוטנציאל הגלום בה.

אנו בטוחים ומאמינים ביעילות ובתוצאות של שירות השיווק בפייסבוק שלנו, וזאת היות לתוצאות שהושגו ללקוחות בעבר, ועל כן אין לנו כוונה להחתים אף לקוח על חוזה המגביל אותו אלינו. העבודה איתנו הינה על בסיס חודשי, אנו לא דורשים התחייבות כלשהי מהללקוחות שלנו.כל הלקוחות שלנו ממשיכים להעבר בנו מרצונם וזאת על סמך תוצאות חיוביות שנשאו פירות מקמפיינים קודמים, ואנו בטוחים שנוכל לספק את אותה רמת שירות גם לך.

אנו מזמינים אתכם להתקשר או ליצור איתנו קשר ולברר מדוע יותר עסקים פונים לשירותי השיווק שלנו בפייסבוק כדי לעזור להם להרחיב את בסיס הלקוחות שלהם ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים על בסיס יומי.